Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2006, 21:07   #20
8Draco8
 
8Draco8's Avatar
 
Reputacja: 1 8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Nassair
Następna ekranizacja to "Ostatni smok", książka była dobra, nawet bardzo. Film ma dobre efekty i nie jest ich dużo (właściwie tylko tytułowy smok),
hmmm ... tylko smok? Ale za to jak został odwzorowany! Poprostu cudo. Ten film jak i Władca Pierścieni mają efkty specjalne lecz nie przesłaniają one fabuły, mają za zadanie jak najbardziej urzeczywistnić historie opowiedzianą w filmie i udaje im się to bezsprzeczenie. Nie kolą w oczy jak to mam miejesce przy nowych częściach Gwiezdnych Wojen gdzie to ilość, wielkość i rozmach efektów oraz mocy obliczeniowej komputerów zaprzęgniętych do ich stworzenia, miażdzy małego wobec nich widza który zapomina o fabule starając się wychwycić jak najwięcej z tego co się dzieje na ekranie i jak jest to pokazane. Oby efekty we wszystkich ekranizacjach były robione z takim wyważeniem jak to ma miejsce w Ostatnim Smoku i Władcy Pierścieni, a świat i cała kinematografia będzie szczęśliwsza.

PS. A propo Władcy Pierścieni, w moje łapki wpadły właśnie wersje reżyserskie wszystkich części tej wspaniałej trylogi, łącznie to około 12 godzin (jeśli nie więcej) i jak wcześniej powiedziałem ja tą trylogie oglądam zawsze w całości Już nie mogę się doczekać kiedy bedę miał dzień wolnego by ją obejrzeć, przy tym filmie pojęcie "upływający czas" przestaje istnieć.
 
__________________
Nie należy ufać ludziom to się zawsze żle kończy .... dla nich :]
8Draco8 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem