Wątek: Diabolizm
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2009, 14:00   #33
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Cytat:
I oWoDowcy twierdzą, że to aktualny Świat Mroku jest muncherski oO.
No tak, zaproponować coś zamiast się kłócić... Zap, potrafisz odpowiedzieć coś, co nie jest porównywaniem oWoD do nWod? Na pewno -i niemam tu na myśli standardowe dogryzanie sobie - bo zdarzało nam się parę zdań już wymienić.
Zaproponowałem pośmianie się/ocenę kwiatków/ciekawostek/przegięć w kwestii Diabolizmu. Jak nie masz nic do powiedzenia w tej materii -jako fan nWoD mógłbyś coś o tym w tym systemie -to proszę Cię nie offtopuj. Chyba że oczywiście temat Diablerii w nWoD niema żadnych ciekawostek/przegięć/kwiatków. Może akurat jesteś fanem nwod który nie potrafi się pośmiać sam z siebie, tzn. w tym wypadku z preferowanego systemu. Nie wiem, może tam wszystko jest tak dobrze i dokładnie opisane że tych wyjątków/kwatków itd. faktycznie brak, w co wątpię osobiście. Zawsze też jest możliwość że po prostu o nich nie wiesz, co w końcu ludzkie, nie każdemu się chce/może, albo wiesz tylko wolisz offotpować zamiast coś rzeczowo odpisać w zaproponowanym przeze mnie wątku tematu. Jeśli zamierzasz- jak zazwyczaj reagujesz na próbę polemiki - twierdzić że nie będziesz bronić nWoD bo poco, to po prostu daruj sobie zaczepianie takie bo to do niczego nie prowadzi...
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 24-02-2009 o 14:03.
Ratkin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem