Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2006, 21:25   #118
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Prawie podskoczyłem na dźwięk słowa świątynia. "Obcy kapłan nieznanego bóstwa... z tego nie może wyniknąć nic dobrego". Sama myśl o tym wywołała na mojej twarzy wyraźny grymas, a resztki dobrego humoru pierzchały jak najszybciej i jak najdalej to możliwe. Nagły dotyk na ramieniu wyrwał mnie z zamyślenia. To była Fosht'ka. Uśmiechnęła się, po czym skierowała się w stronę Phaere. "Weź się w garść... najpierw się czegoś dowiedz, a potem wyciągaj wnioski...".
-"Jakiego boga jest ta świątynia, o której wspominał wasz kapitan?" -odezwałem się tak opanowanym głosem, na jaki było mnie stać w tym momencie, do najbliższego z eskortujących nas strażników.
 
Frosty jest offline