Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2006, 22:20   #122
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

Ze skrywaną radością odwzajemniła uśmiech. Naprawdę podobały się jej te ciemnoskóre istoty, a mimo różnych opowieści zdawały się być nawet przyjemne. Ciekawe, czy jest cieplejsza od ludzi - pomyślała Fosht'ka. Miała nadzieję, że Phaere nie weźmie jej za złe zainteresowania nowo poznaną rasą, z resztą - nie zamierzała się narzucać z niczym. Tylko zadać parę pytań w miłych warunkach do rozmowy.. Zdaje się, że wymówił to Rangaard.. Ale warto się przekonać przy najbliższej okazji. Ciekawy pomysł z tą książką.. Księgą poprawiła się. Czeka cię dużo pracy, pani Phaere.
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline