Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2009, 10:52   #11
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Do mnie należy się zwracać mister Sharpe lub doktorze Sharpe. Moja postać wywodzi się wprawdzie ze szkockiej szlachty, dokładniej zaś z klanu MacLeod przy zamku Dunvegan na wyspie Skye, ale sądzę, ze tylko stary sługa klanu mógłby powiedzieć do niej "Sir" lub "paniczu". Szczerze mówiąc, nie mam zielonego pojęcia, jak to stawia go biorąc pod uwagę drabinkę społeczną oraz jaki byłby najwłaściwszy zwrot. Na pewno można go zaliczyć do gentlemanów pod względem honoru, ewentualnych pojedynków etc. Mister lub doktor będą na pewno prawidłowo przyjęte zarówno od hołysza, jak również od księcia. Na pewno sobie nie pozwoli, żeby ktokolwiek, poza Jej Królewską Mością, mówił mu po nazwisku, chyba że wyskoczyłyby jakieś nadzwyczajne okoliczności. Ostatecznie, przecież to ani nie wojsko, ani nie średniowiecze.

Aha, praktycznie poza osobami, które przebywały w Cambridge, nikt go nie zna. On także nie zna niemal nikogo. W Londynie przebywa od niewielu tygodni. Ewentualne możliwości:
1. z dokonań naukowych w dziedzinie celtologii, jeżeli się ktoś tym interesuje.
2. z opowiadań kogoś, kto przebywał w Cambridge, a najlepiej, studiował w King's College.
 

Ostatnio edytowane przez Kelly : 25-02-2009 o 11:02.
Kelly jest offline