Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2006, 23:35   #128
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Araak wygląda niezbyt szczęśliwego z kolejnych pytań. Najbliższy i jedyny kontynent to Lavondyss, kapitan chyba wspominał; a świat... - ma chyba ochotę powiedzieć "zapytajcie kapłana" ale sie powstrzymuje. - Świat po prostu jest jaki jest. Ma też sporo wysp.

Na Kedros jest kilka miast ale nie należą one do ludzi. Myślę, że z 3-4, reszta to małe miasteczka lub wioski. Nie wiem, czy są większe od tego, nigdy w nich nie byłem. Spora część wyspy porośnięta jest lasem. Tylko w pobliżu Rangard są pola uprawne, reszta to góry i doliny; tak więc pomimo, że wyspa jest duża ciężko się na niej murować
. - Wasz przewodnik nie wygląda wam na człowieka bywałego w świecie, zaczynacie się obawiać, że po prostu nie wyściubił nosa poza miasto ale nie chce się do tego przyznać.

Sam: Rybka będzie na obiad, po rannych połowach. - po czym wrócił za szynkwas, doglądając czy niczego nie brakuje na stole.

[user=1264,345]Kto wie... Ale ożywia druzyne przynajmniej i odgrywa postac aż milo[/user]
 
Sayane jest offline