Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2006, 00:42   #110
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
- Ech Sebek, dobrze pomoge. Jak potrafię. Popytam moich chlopaków z sekcji C3I, może cos wiedzą, ale już teraz sądze, że to stuff gorący. Zbyt gorący dla mnei , a co dopiero dla nastolatka. Wiesz, że Heissbach miesiąc temu napadnięto. Nie znam szczegółów, ale to chyba coś poważnego, bo chłopaki z wywiadu mówią, że siedzuby IG Fahrben zjechały 4 sekcje ich sił AT oraz kilku śledczych, szukaja czegoś. Poza tym złamali postanowienia paktu poznańskiego z 2515, n aWSK wpropawdzili dwa razy wiecej wojska niż można. Prawie 3 kompanie doświadczonych sił uzbrojonyc o klase lepiej niż moje spady czy kawalerzyści. Rozumiesz coś z tego? Coś się szykuje, a ja mam intuicję idlatego Ciebie pytam... -Merzier wbił wzrok w Towera. Za oknem ryk odpalanych turbin w czołgach PT-91/10 "Twardszy" zagłuszał wszystko.
- Słyszysz maly? - Merzier kciukiem wskazał za okno. Tu będzie gorąco. Od trzech miesięcy niemieckie Eurofightery naruszają przestrzeń RP, nieopodal Zgorzelca rozbito grupę specjalną KSK (niemieckie siły specjalne). To pomoc UE dla Skroupa, a Polska pomaga republikanom, wystawiając się na kopa w dupę. zapadnij w Dziure na parę miesiecy, daj sobie czas. Wiem, ze starego Ci brakuje, ale on nie chciałby, byś teraz zdechł tutaj. A ten twój kumpel - pokazał na Panczura. - To zawsze taki niemy.

Masz jeszcze jakieś pytania. To dawaj tylko wydam dyspozycje chłopakom z C3I.
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline