Wątek: Diabolizm
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2009, 20:24   #43
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Cytat:
Diabolizm w formie jaką lansujesz
Ja niczego nie lansuję, ja tylko napisałem jak to wygląda w Requiem w odróżnieniu od Maskarady. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, że nowy diabolizm jest lepszy. Jeśli tak mnie zrozumiałeś, to możliwe, że niejasno to przedstawiłem.

Cytat:
Dokładne zasady rulez!
Jak najbardziej. Inna koncepcja wampiryzmu, inne korzyści płynące z diablerii. Poza tym dokładne sprecyzowanie diabolizmu pozwala uniknąć tego, nad czym właśnie dyskutujemy- czym ten diabolizm w ogóle jest?*

Cytat:
wszyscy wiedzą, gdzie jest klucz - wystarczy "zdiablolizować" kogokolwiek
Zdiabolizowanie kogokolwiek w Requiem niewiele daje, tak samo jak niewiele dawało w Maskaradzie. Diabolizuje się starszych, wtedy są jakieś wymierne zyski.

Cytat:
Jedna kropka to zaledwie część mocy... Prawie to samo...
*No bo na ten przykład wciąż nie widzę argumentu z twojej strony, dlaczego to obniżenie sobie pokolenia i nie wyciągnięcie z tego czegokolwiek innego nie miałoby być diabolizmem? Bo za mną stoi podręcznik, który stwierdza, że to jak najbardziej jest diabolizm.
 
Zapatashura jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem