Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2009, 12:12   #26
sara_mysterious
 
sara_mysterious's Avatar
 
Reputacja: 1 sara_mysterious nie jest za bardzo znany
- Jestem Miri "Szybka Pięść" - Zagadnęła, wyciągając na powitanie dłoń, po czym pośpieszyła z wyjaśnieniami, dodając nieco rozbawionym tonem - Takie nazwisko otrzymałam od Mnichów.

Dziewczyna spojrzała spod kaptura na swą nową rozmówczynię. Później zmierzyła ją wzrokiem, który zatrzymała na wyciągniętej dłoni. Odwzajemniła gest.

- Jestem Sara. Miło mi – odpowiedziała melodyjnym i delikatnym głosem. - Sara Mysterious – dodała po chwili zastanowienie. - Takie nazwisko otrzymałam od rodziców – zaśmiała się, a jej śmiech przypominał dźwięk konwalii poruszanych delikatną bryzą.

Dziewczyna odstawiła mahoniową laskę z kryształem na górze tak by się nie przewróciła. Odrzuciła kaptur, a następnie rozpięła klamrę pod szyją, by swobodnie zdjąć swój płaszcz o kolorze pochmurnego nieba. Sara uwielbiała ten kolor. Pasował do niej, do tego jaka była.

~~Jest śliczna~~ – pomyślała Miri. I faktycznie tak było. Kobieta, choć wyraźnie była człowiekiem odznaczała się nadludzką urodą. Miała gładką, delikatną i bardzo zadbaną cerę. Zaś owal jej twarzy oplatały proste włosy o kolorze zmoczonej słomy, idealnie pasując do brązowych oczu. Nawet sam strój czarodziejki – bo tą niewątpliwie była nowoprzybyła – podkreślał jej urodę. Obcisła suknia o lekko błękitnym zabarwieniu była tak uszyta, że uwydatniała doskonałe kształty młodej kobiety. Odsłaniała na tyle dużo by pobudzić wyobraźnię każdego z mężczyzn, ale jednocześnie przysłaniała to, co być przysłonięte pozostać musiało. Każde wykończenie sukni, czy to przy piersiach czy przy smukłej talii było koloru złota lub nocnego nieba.
Czarodziejka zrobiła kilka kroków, by podejść do stolika. Były one pełne naturalnego wdzięku. Nie było w nich wymuszenia czy sztuczności. Również sposób w jaki siadła, założyła nogę na nogę czy zapytała o kąpiel był pełen wdzięku niczym nie ustępującego urodzie dziewczyny.

- Mam nadzieję, że można tutaj wziąć kąpiel. Nie znoszę być brudna. A ty?
 

Ostatnio edytowane przez sara_mysterious : 26-02-2009 o 20:59.
sara_mysterious jest offline