Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2009, 13:18   #26
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mechanika jest jak przejście podcinka pięciu kilometrów po drucie kolczastym lub pływanie z głodnymi piraniami. Odrzuca mnie już w chwili tworzenia KP. O wiele bardziej jestem za storytellingową wersją (nie okłamujmy się, ze wszystkiego można zrobić storytelling).

Wiedźma Abigail jest ciekawą postacią, a została nazwana Wiedźmą tylko dlatego, że mieszkała wśród głupich ignorantów. Świadczyć może o tym chociażby to, że w Odmętach była już Guślarką, a nie Wiedźmą. Niezła zmiana, prawda?
Sądzę, że bardziej niż Wiedźma, pasuje Zielarka. Wszystko co robiła, miało poparcie w ziołach (chociażby trucizna dla dziewczyny Mikula, rytuał na Alvinie, scena końcowa, gdzie ważyła coś w kotle). Nie twierdzę, że nie miała poparcia w magii, lecz sądzę, iż był to jedynie dodatek.
Moim zdaniem jest to zwykła magia, lecz poważnie ograniczona do podstawowych czarów, które w połączeniu z ziołami dają ciekawy efekt.
Absolutnie nie można jej nazwać Alchemiczką. Kalkstein popadłby w święte oburzenie.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem