Wątek: Diabolizm
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2009, 15:59   #45
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Dobrze, więc po wymianie PW mam wrażenie, ze załapałem o co ci chodzi. Nie uznajesz za pełny diabolizm tego, który są w stanie popełnić neonaci i tym podobne jednostki. Czy też, w obliczu ostatniego posta- że są różne rodzaje diabolizmu, jedne "lepsze" drugie "gorsze".
Ja opierając się o podręcznik, nie dzielę diabolizmu na żadne grupy, a jedynie sądzę, że można z samego aktu wyciągnąć więcej lub mniej. Mam nadzieję, że +/- tak wyglądają nasze stanowiska.

Co do dwóch cytatów- naturalnie drugi jest źle skonstruowany, a tym samym fałszywy. Moja wina- w końcu w Maskaradzie diableria na słabszym wampirze nie daje praktycznie niczego, kiedy w Requiem daję tą kropkę w umiejętności/dyscyplinie (no, chyba że we wszystkim jesteśmy lepsi od ofiary, wtedy naturalnie dostaniemy tylko kilka czarnych żyłek).
 
Zapatashura jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem