Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2006, 15:38   #17
Wcielone ZŁO
 
Wcielone ZŁO's Avatar
 
Reputacja: 0 Wcielone ZŁO ma wyłączoną reputację
Naguko
Naguko dalej zdaje się nie zwracać uwagi na coraz bardziej napiętą atmosferę w gospodzie. Doskonale widać że w najmniejszym stopniu nie interesuje go skąd kto pochodzi, i całe to zamieszanie. Spokojnie toczy dalej rozmowę grzejąc się przy kominku.

[user=1206,1508]
Cytat:
-Ale właśnie w tym rzecz, że nie mam pomysłu... spojrzał na Ciebie nieco skonsternowanym wzrokiem
-Chodzi też o to, że musiałbym stworzyć coś niesamowitego, bo inaczej inni mnie wygryzą - sam wiesz jak to jest w mojej profesji.
- A myślałeś nad rozwojem telepatii? Ja ostatnimi czasy trochę nad tym rozważałem, wyobraź sobie jakie konsekwencje by pociągnęło upowszechnienie tego. Łatwa i szybka komunikacja dla każdego... Oczywiście nie jest to proste a i ja nie mam zbyt dużej wiedzy na ten temat. Ale ogólnie dość dobre rezultaty moim zdaniem głębsze badania mogły by przynieść niezłe rezultaty.

Cytat:
Nawet nie mam do cholery żadnych składników bo jacyś zawszeni złodzieje okradli labolatorium mojego poprzednika. Jeśli chcesz mi pomóc to albo odnajdź ich, albo dostarcz mi rzadkich składników jak np. krew smoka hihi (szczerze się roześmiał ze swego dowcipu). Ale tak naprawdę słono bym ci za to zapłacił.
- Jak to się stało? Wiadomo cokolwiek na temat sprawców?

Cytat:
Zerkając okiem na niziołka, dostrzegasz jakiś malujący się niepokój mieszający się z pożądliwościa na jego twarzy
Dalej kątem oka obserwuję całe to dziwne towarzystwo.

[/user]
 
__________________
Pray for peace,
train for war!
Wcielone ZŁO jest offline