Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2009, 00:54   #139
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
"Tak po prostu mnie znalazł? Nie obawiał się, że mogę mieć złe zamiary? BóG prosi, aby ON coś mi przekazał? Bóg rozmawia z człowiekiem? Z nami nie chce nawet pośrednio, a z nim tak po prostu, bezpośrednio?"

Tak, tu z pewnością coś było nie tak. Może to któryś z białych przybył w przebraniu? Skąd pewność, że to rzeczywiście Mojżesz?

Ambu zsunął się w cień cembrowiny. Nie przerywał wędrowcowi, tylko spoglądał na niego spod przymrużonych powiek, gdyż ten stał w pełnym słońcu.

"Ciekawe, że Bóg wysłał człowieka do mnie, a nie np do Asmoda."

- Pan jest dobry skoro troszczy się o swe dzieci tak troskliwie
- odparł szemrzącym głosem. - Ale szukałem Cię nie po to, aby mówić, ale po to, aby słuchać. - uśmiechnął się. - Czemu uchodzisz z stąd, skoro tu jest twój dom?
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline