Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2006, 20:34   #43
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Zawsze myślałem, że utrata przytomności jest jak zapadnięcie w sen... odzyskanie, to po prostu przebudzenie jak gdyby z koszmarnej mary. Rzeczywistośc jest jednak szalenie brutalna. Stan, w którym się znalazłem w niczym nie przypominał snu. Kiedy odzyskałem zmysły, uczucie które mi towarzyszyło w żadnym sposobie nie dało się zakwalifikować jako przebudzenie z koszmaru. No chyba, że przebudzenie z jednego w drugi.

Ból głowy docierał jak bezustanne i miarowe kucie kilofem... jeszcze zanim światło oślepiło ledwo co otworzone oczy, uczucie suchości w ustach i piasku między zębami rozwiewał wątpliwośći co do śnienia. Suchy kaszel wydobywający się z podrażnionego gardła i ten bezustanny ból między skroniami... to koszmar.

Próbuję usiąść, jeszcze zanim w pełni odzyskam świadomość ,gdzie się znajduję. Przecieram oczy z piachu i zaschniętych łez, po czym rozglądam się nieprzytomnie wokoło siebie. Próbuję coś powiedzieć, ale z ust wydobywa się tylko bolesny charchot.
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline