Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2009, 18:41   #175
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
No i to by było na tyle, panie i panowie!

Rycerską Rzecz uważam za skończoną. Teraz na szybko, szersze podziękowania będą później. Otóż, drodzy gracze... DZIĘ-KU-JĘ!

Naprawdę świetnie mi się dla was prowadziło. Stworzyliście grupę postaci tak charakterystycznych i odmiennych, nie bojąc się przy tym interakcji. Wasze pomysły, rozwiązania czy same posty... To właśnie uczyniło Rycerską Rzecz sesją tak dobrą (przynajmniej z mojego punktu widzenia).

Sam też sporo się nauczyłem dzięki RR - to pierwszy scenariusz "do skończenia", jaki napisałem I pomimo załamania tempa rozgrywki w okolicach wakacji '08 (z mojej winy, niestety), udało nam się zakończyć tę rozgrywkę. "End" jest średnio "Happy", ale...

Tak, tak. Będzie kontynuacja. Już wkrótce. I nie, nie będzie to ciągnięcie tego samego scenariusza. Obiecuje wam inną przygodę. Ale o tym później.

Jeszcze raz dziękuję!

Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline