Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2009, 20:56   #145
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Ambu uśmiechnął się blado i oparł się o ścianę budynku. Zmęczył się. I teraz dowiedział się, że jego moc to nic w porównaniu archaniołów. Ale bynajmniej nie spodziewał się fajerwerków. W końcu dzieliło ich wiele niebios.

- Dowiedziałem się niewiele. Mojżesz, choć Semita, wychowany przez córkę faraona. - odgarnął włosy do tyłu - Podobno zabił strażnika egipskiego i uciekł na pustynię.

Wiedział, że najpierw powinien pozwolić mówić Azazaelowi, ale go po prostu nie lubił. Zdarza się.

- Nic więcej nie wiem. - Postanowił nie chwalić się metodą, w jaki szukał informacji - Czułem jak jeszcze przybili inni. Fanuel. I jeszcze dwaj.

Bawił się pierścionkiem i czekał, co też pozostali mają ciekawego do powiedzenia.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline