Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2006, 23:54   #158
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Na widok pogrożenia palcem ogarnęło mnie rozbawienie. Choć pewności co do słów Fosht'ki , czy były żartem, czy też była w nich odrobina powagi, nie miałem.
Z ulgą przyjąłem że głosowanie mamy już za sobą.
- "Więc sprawa jest zamknięta i księga też taką pozostanie na razie. Nie ma powodu, dla którego - skoro już sobie wszystko wyjaśniliśmy- nie miała by ona pozostać na przechowaniu u Phaere, ale jeśli uzna że zgodnie ze słowami Nathiela należy pokazać ją kapłanowi, to niech tak się stanie. W tej kwestji jednak popieram Maureen , nie powinniśmy jej pokazywać wszystkim dookoła.
-Póki co zabiorę plecak, który znaleźliśmy. Podziału ostatecznego dokonamy wieczorem. Więc jak, wyruszamy już na miasto i spotykamy się w karczmie jak radzi Nathiel??"
 
Frosty jest offline