Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2009, 17:58   #18
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
To mój ostatni post w tym temacie możesz być pewny...
Rozumiem że się starałeś wymyślać tę przygodę i w ogóle ciężka praca itd.
Rozumiem też że nie byłeś zadowolony z poziomu ostatnich postów i rozumiem twoją irytację tym że sesja nie rozwija się po twojej myśli. (swoją drogą też to przeżywam z moją sesją w której jestem MG).

Ale dla mnie to jest niesprawiedliwe żeby wyrzucać od razu wszystkich. Ja i Epoche napisaliśmy następny post. Według mnie jesteś zbyt niecierpliwy, może trzeba było wyrzucić tylko jedną osobę, zrobić dod. rekrute i zobaczyć jak będzie?

Zresztą biorąc po uwagę zainteresowanie z pierwszej rekrutacji mam wątpliwości czy dobrze postąpiłeś.
Ja od siebie przepraszam za "nie sprostanie oczekiwaniom" i nie mam zamiaru więcej do tej sesji zaglądać, która jak dla mnie fajnie się zapowiadała, ale cóż.

Owocnej dodatkowej rekrutacji
Pozdrowienia.
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline