Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2009, 17:56   #17
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
---------


Ogólnie efekt końcowy, czyli opowiadanko jako całość mi się podoba.
Choć odniosłam wrażenie, że musiałeś się rozkręcić. Zastrzeżeń poważnych nie mam jako tako, choć prawda jest, że zawsze może być lepiej, można się bardziej postarać. Podzielę zatem swoje wrażenia na plusy i minusy, mimo że ogólnie debiut uważam za udany.

PLUSY
Mało błędów językowych.
W dialogach widać różne osobowości postaci.
Ładne porównania i metafory, klimatyczne.
Udało ci się zapętlić fabułę z początku i końca, dzięki czemu widać celowość opowiadania.


MINUSY
Potknięcia interpunkcyjne.
Czasem za mało opisów, przez co całość wygląda niekiedy bardziej na posta niż opowiadanie.
Opisy jak już się pojawiały, to mało dynamiczne. Klimatyczne, ale po pewnym czasie nużące.
Za bardzo skupiłeś się na fotografiach, przez co nie rozwijałeś wątków pobocznych. Czasami odnosiłam wrażenie, że robisz wszystko, aby tylko dojść do symboliki fotki, zamiast pozwolić opowieści spokojnie płynąć.
Trochę za bardzo to wszystko „emo”, następnym razem postaraj się również o jakieś elementy humorystyczne, jakieś cięte riposty itp.
Zakończenie odnoszę wrażenie, że jest nieco wymuszone.

***

Ponieważ Sulfur w swojej wytrwałości by dążyć do ideału, zgodził się przyjąć na klatę również inne komentarze, zostawiam ten temat otwarty i zapraszam Czytelników do wyrażania swoich opinii.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline