Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2006, 16:50   #164
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Araak na widok Waszej grupy zbierającej się do odejścia podniósł się ze swojego miejsca i rzekł: Najbliższa i jedyna publicznie dostępna biblioteka jest w świątyni, tam też mam rozkaz państwa odprowadzić po skończonym posiłku. Biblioteka pana tego miasta jest PRYWATNA i nie słyszałem, by wiele osób dostąpiło zaszczytu jej przeglądania, nawet wśród zacnych person. - to powiedziawszy kieruje sie w stronę wyjścia.

[user=1176,345]Phaere : poczułaś się nieco dziwnie, gdy moc przepłynęła przez Ciebie lecz uczucie to zaraz zniknęło, gdy książka zaczęła lśnić białawym światłem - znakiem umagicznienia. Księgę chronią dwa czary. Jeden, widoczny, to proste "zamknięcie", drugiego natomiast nie znasz, podejrzewasz jedynie jego istnienie gdy jarzy się ledwo widocznie niebieskawym blaskiem.[/user]
 
Sayane jest offline