Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2009, 11:02   #151
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Ambu przyjął delikatną pieszczotę, jak kot przyjmuje drapanie za uchem. Po jego kręgosłupie przeszedł dreszcz, a nogi zdały się jak z waty.

„Występne ciało. Mimo że to złe, czerpie z tego tym większą przyjemność. Ale dlaczego złe? Gdyż mnie tak nauczono? Narzucono… ”


Najgorsze, że gdyby to był Formidiel, sam zrobiłby…

„Nie!”

Przeraził się sobą. Tym, że nie czuł odrazy. Że sam chciał być jeszcze bliżej. A światło drżało podjudzane raz przez pierścień, raz przez rubin i już zupełnie nie rozumiał sygnałów ze swego tymczasowego ciała. Uśmiechnął się blado.

- Dziękuję, jest… - otarł się, jak nakarmiony kot, policzkiem o ramię Asmoda – piękny.
Niezupełnie to miał na myśli, aczkolwiek w tym momencie nie mógł skonkretyzować myśli.
- A czy ktoś sprawdza jedzenie faraona? – skupił się na zadaniu – Próbuje przed nim? Przydałoby się wiedzieć. – Ambu skłaniał się do otrucia, gdyż to mogłoby wyglądać na przewlekłą chorobę. – Kapłani skoro go nie szanują, mogliby nie chcieć dostrzec przyczyny. – podążał za Asmodem walcząc ze wszystkim: kryształem, pierścieniem i światłem. Czuł się wycieńczony i bez mocy, nie dlatego, że nie mógł nakłaniać do złego ludzi, ale z powodu ich bliskości. – A synem nie należy się martwić, należy go po prostu odesłać.
Nie za bardzo wiedział, gdzie. Wystarczająco daleko.
- Czy faraon choruje? Jeśli tak, to kapłani zajmujący się jego zdrowiem byliby chyba lepsi. – dotknął krwistego klejnotu – Jak sądzisz Asmodeuszu?
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline