Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2009, 09:14   #12
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Hehehe, ciekawe Qumi, ostatnio wpadł mi pomysł na storytelling oparty na M:tG

Jakby co, jestem gotów pomagać, koncepcja bardzo ciekawa. A możeby tak na razie, zamiast na tworzeniu kart, skupić się na mechanice, a zaklęcia (karty) brać z gattethera?

EDIT: A co z rzucaniem zakleć? Bo w M:tG taką kartę o koście 2 many można zagrać najwcześniej w drugiej turze. Jak to rozwiązać? Jakieś bonusy do many za obszar, na którym się znajduje BG? A może walka turowa, gdzie każda tura dodaje nam dodatkowy land?

EDIT2: Jeszcze czegoś nie łapię. Mag z wstępu wydał 1 punkt na atak i kolejny punkt na obronę/życie, tak? Miał 5 punktów, więc czemu nagle został mu jeden? 5-2=3, brakuje dwóch puntów...

Qumi, nie obliczyłeś tego czasem jak dla czarodzieja, zamiast wojownika?

EDIT3: Sorki, że tyle editów, ale czy czasam pierwszy atak nie pasuje bardziej do błękitu zamiast czerwieni? Bo cześciej widzę go w niebieskich kartach, czerwone mają tratowanie, "grozę" (zapomniałem angielskiej nazwy, sorki, nie gram czerwonymi) i własnie często pojaia się to zwiększenie obrażeń.

Trzeba będzie zrobć tabelkę co ile kosztuje i na jakim poziomie, jaie zdolności mozna kupić kartom na jakich poziomach maga itp. Na razie to tylko luxny pomysł, ale bardzo dobry

Oops, teraz zauważyłem daty poprzednich postów...
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 06-03-2009 o 09:25.
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem