Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2009, 14:27   #27
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Ja chciałem jedynie nawiązać do waszych uwag odnośnie mechaniki. Jak sama nazwa gry wskazuje "Wiedźmin: Gra Wyobraźni" - ten system to hołd w kierunku prozy Andrzeja Sapkowskiego, a dokładniej sagi o wiedźminie. Dlatego te słowa to przegięcie:

Cytat:
Jedyną silną stroną systemu, jest oczywiście świat. Ale przecież ten jest autorstwa Sapkowskiego, więc twórcy W:gW niczego na tym poletku nie zrobili.
Zapatashura jeśli to co zrobili twórcy W:GW, to jest nic... Współczuję ludziom, bo bardzo nie doceniasz ich pracy. Możliwe, że nie jest to mega odkrycie świata RPG, ale cóż zrobili ile mogli. Ogólnie twojej dalszej wypowiedzi nie będę komentował, bo dla mnie jest żałosna. To tyle.

Cytat:
Alaron Elessedil napisał:
Mechanika jest jak przejście podcinka pięciu kilometrów po drucie kolczastym lub pływanie z głodnymi piraniami. Odrzuca mnie już w chwili tworzenia KP.
Wydaje mi się, że ostro przesadziłeś i będę niestety w opozycji do twojego zdania. Nie jest tak tragicznie z mechaniką tego systemu. Jednak masz prawo do swojego zdania w tym temacie. Mi gra się przyjemnie, ponieważ nie czerpię przyjemności z rzucania kostkami tylko samego grania. Chyba o to chodzi nie?
 
DrHyde jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem