Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2009, 22:21   #63
Nekron
 
Nekron's Avatar
 
Reputacja: 1 Nekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumny
Heh, ja pamiętam co kiedyś odwaliłem . Kiedy zaczynałem z RPG, jak łatwo odgadnąc nie byłem zbyt dobry, akurat byłem MG, grałem z kuzynem, on grał ludzkim wojownikiem, ale to co tam sie działo było najgłupszą rzeczą z mojem strony. Okazało się że po kilkunastu minutach grania, mój kuzyn zdobył już praktycznie wszystko, został najlepszym, najpotężniejszym wojownikiem na całym świecie. A kiedy nie wiedziałem co dalej robic, wysłałem go do Piekła . Ale i tak coś mi nie wyszło bo rozwalał Barlogi i inne demony, a póżniej jak wrócił z pustego już piekła, zdobył demoniczną moc, stał się nieśmiertelny i został bogiem, zdobył także władze nad piekłem.


Też było dobre jak nie dawno (heh niedawno czyli 4 lata temu) grałem w L5k to było tak:
MG-Dobra odnależliżcie tego morderce, znajduje się w małej drewnianej hacie, co robicie?
Ja- Hpwuu dżżżz Dżżz (wydawałem dżwieki jak z Bruca Leee ) rozwalam drzwi i wyjmuje wakizashi.
Niezła była pompa
 
__________________
'' Jeśli coś się zaczęło musi się skonczyć ''
Nekron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem