Wątek: [Serial] Lost
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2009, 20:57   #56
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Właśnie świeżo oglądnęłam dwa pierwsze odcinki piątego sezonu. Nie jestem zachwycona - początek wypadł raczej średnio, oczekiwałam czegoś mocniejszego. Ilość nagromadzonych wątków jest po prostu zastraszająca i... nie tak dobra. A najgorsze jest to, że zamiast narastającego podniecenia i zaciekawienia, zaczynam czuć irytację i znudzenie. Poziom serialu drastycznie się obniżył, w porównaniu z pierwszym sezonem. Już czwarty sezon nie był tak dobry, ale wciąż oglądałam go z zaciekawieniem i dreszczykiem. Początek piątki rozczarowuje, ale mam nadzieję, że może z biegiem czasu jeszcze poczuję to napięcie, które towarzyszyło nieustannie przynajmniej przez trzy serie. To najwyższy czas, by rozwiązać zagadkę i doprowadzić fabułę do końca - im dłużej to będzie trwać, tym mniej będę miała ochotę na poznanie całej tajemnicy wyspy

Brakuje mi tego klimatu z pierwszej serii. Chyba będę musiała odświeżyć sobie całość, żeby znowu poczuć "to coś".
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem