Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2009, 14:33   #17
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Tak, ale chodziło mi o to, że jeśli podczas swojej tury zużyjesz cała manę, to potem może Ci jej nie zostać na specjalne zdolności istot, counterspelly i inne takie cacka

A w sprawie systemu- rozmawiałem z kolegą z reala i podrzucił mi ciekawy pomysł. Można by dać postaciom obok współczynników takich jak siła, zręczność itp. coś a’la Sfery Magyi z Maga: Wstąpienie. Byłoby 5 Sfer- każda odpowiedzialna za inny kolor magii. Pierwszy poziom pozwoliłby rzucać zaklęcia wymagające 2 punktów many danego koloru, drugi 3 punktów itp. Dzięki temu systemowi można by było określać, jak potężne czary może rzucać postać, a także tworzyć czarodziejów, którzy mieliby dostęp do zaklęć multikolorowych, choć początkowo powinien się należeć tylko jeden punkt w tylko jednej sferze.

Co myślicie o czymś takim zamiast landów? Oczywiście, niebieski mag na środku oceanu miałby większa moc (zwiększenie mistrzostwa niebieskiej magii o ileś kropek), ale czerwony i zielony już tak dobrze by nie mieli (zmniejszenie mistrzostwa czerwonej i zielonej magii).
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem