Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2009, 17:43   #89
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
X wtrąc dla Kall`eha

Na wezwanie Pluszak zjawił się niemal natychmiast. Pająk uskoczył przed drzewem zwalonym z hukiem na ziemię, uniósł przednie odnóża i nastroszył się w agresywnej postawie, ukazując kły po których spływały krople jadu.



Pluszak nie przestraszył się jednak stawonoga, rozejrzał się i chwycił pierwszy większy kamior w okolicy. Pająk trwał w swej bojowej pozie, ostrzegawczo sycząc. Kamień trzasnął w niego, odrzucając go w tył. Trafiony pająk podskoczył makabrycznie, a gdy wylądował, pewnym już było, że rozwścieczony zaatakuje. Błyskawicznym skokiem rzucił się na Pluszaka gdy ten podnosił kolejny kamień, i oba stworzenia kotłowały się dłuższą chwilę. Wszystko działo się tak błyskawicznie, że nie byłeś w stanie dostrzec co właściwie się działo, stwory kłębiły się, omal na ciebie nie wpadły. Trwało to kilka sekund a jednocześnie całą wieczność – a gdy wreszcie wszystko ustało, ujrzałeś nieruchomiejącego Pluszaka leżącego pomiędzy rozstawionymi, włochatymi odnóżami pająka. Wystrzeliłeś, chybiając jednak, a pająk błyskawicznie obrócił się ku tobie – kilka kroków długimi odnóżami i już był cholernie blisko!... Przeładowałeś rozpaczliwie, kiedy skoczył. Zdążyłeś już tylko poczuć, że staranowany z potworną siłą upadłeś, a potem osłabłeś gwałtownie i zakręciło się w głowie, kręciłeś się, wirowałeś, lewitowałeś, obracany w kółko i w kółko przez jakaś potężną siłę... zapadła ciemność...
X
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline