Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2009, 17:33   #10
Moneystars
 
Moneystars's Avatar
 
Reputacja: 1 Moneystars jest na bardzo dobrej drodzeMoneystars jest na bardzo dobrej drodzeMoneystars jest na bardzo dobrej drodzeMoneystars jest na bardzo dobrej drodzeMoneystars jest na bardzo dobrej drodzeMoneystars jest na bardzo dobrej drodzeMoneystars jest na bardzo dobrej drodzeMoneystars jest na bardzo dobrej drodzeMoneystars jest na bardzo dobrej drodzeMoneystars jest na bardzo dobrej drodzeMoneystars jest na bardzo dobrej drodze
Szedłem za przewodnikiem, rozglądałem się, ale słuchałem też z uwagą. Przed nami była postać średniego wzrostu "To pewnie Williams" pomyślałem. Kiedy podeszliśmy zasalutowałem i stanąłem na baczność. Sierżant zadał mi 2 pytania odpowiedziałem tak samo :
- Tak jest, sir!
Kiedy usłyszałem "mam coś dla ciebie" uśmiechnąłem się, rozmyślałem co to może być. Dowiedział się czegoś o swoich towarzyszach, następnie ruszył za sierżantem. Zatrzymałem się na strzelnicy, rozglądnąłem się i ponownie ruszyłem za sierżantem. Williams otworzył drzwi, moim oczom ukazał się 3 typy pojazdów, czołg , stryker i jakiś lekki wóz. Podeszliśmy do pierwszego samochodu, tam sierżant podał uzbrojenie i pokazał mi gdzie jest moja broń. Działko, działko jak każde inne, duże, silne i głośne. W bagażniku, moim zaskoczeniem był M249 , jedna z moich ulubionych broni. Wziąłem je do ręki popatrzyłem, pooglądałem i odłożyłem na miejsce. Sierżant zadał pytanie, po chwili zastanowienia odpowiedziałem
- Nie, sir !
Ktoś wbiegł do garażu, wziął Williams'a na "słówko". Po chwili sierżant powiedział nam co i jak, "ledwo co przyjechaliśmy i już robota, no cóż jak ja to lubię" pomyślałem i zasiadłem przy dziele. Widać jakaś większa sprawa, apache i czołg. Chwyciłem za działko i czekałem na rozkazy.
 
Moneystars jest offline