Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2006, 15:27   #118
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
4 czerwiec 2022, 12:30, Wałbrzych, garnizon armii polskiej, u płka Merziera

- Jasne Sebek pomożemy, mam tu pułk kawalerii powietrznej, batalion spadów, niemal pełną brygadę zmechanizowaną, pułk haubic i kilka eskadr AV i heli. Wszyscy są na twoje usługi, wszak na wojnę idziecie, a armia polska od zawsze była bandą romantyków!!!! - Merzier rozkręcał się. - Czyście oszaleli, gwarantuje ci jedno, rozpętasz wojnę w Dziurze, ruszysz korporację, a ja wyślę po ciebie chłopaków. Innych... Tych, o których nigdy nie słyszałeś, ale w mediach ciągle o nich mówią!!!! Kapujesz?!! A teraz wypieprzajcie, bo poskręcam karki!!!!

Kiedy chłopcy wyszli, Merzier ciężko opadł na fotel. Tu się robi coraz bardziej gorąco, a gówniarzom marzy się handelek. Mało miał problemów? Kto wie, czy w ciągu kilku dni to wszystko nei pójdzie w diabły?

4 czerwiec 2022, 12:30, Wałbrzych, Podzamcze, "Mona Liza"

Gunter wyszczerzył się, zgarniając zwitek pieniędzy:
- Widzisz Pikawa, od razu lepiej. Potrzymam tego gana dla ciebie, pewnie ci się spodoba. A teraz lecę, chłopaki ze "Aryjskiego Szwadronu Husarskiego" próbę mają, chcę posłuchać.

4 czerwiec 2022, 12:00, Wałbrzych, Dziura, siedziba Tasmanów

Specnaz machinalnie napiął po raz kolejny łuk, robił się coraz lepszy, z 20-30 kroków już spokojnie trafiał w cel wielkości człowieka, o ile ten nie ruszał się. Wstrzymał oddech i wupuścił cięciwę łuku. Strzała, drgając utkwiła w celu.
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline