Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2009, 19:39   #385
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Kiti udało się dogonić Diritha. W pewnym sensie, bo ten zdążył rozszarpać kolejnego człowieka.
„By przestał, przestał, przestał! – pomyślała z rozpaczą. – Czy on wie, ze my wszyscy, ja, Kall`eh i Ulfger, jesteśmy łowcami tak jak ci których pożarł!? Nie jest to najchwalebniejsza profesja na świecie, teraz to widzę, ale nie mógłby poprzestać na przestraszeniu ich i ewentualnie zranieniu, musi ich rozdzierać na strzępy!?”
Dirith nie był zadowolony z pouczenia elfki. Spodziewała się tego choć sądziła ze pomoc synowi hrabiego to dobry plan. Okazało się że syn hrabiego rozumie ich mowę! Kiti zupełnie zatkało.
- Teraz wyglądasz jeszcze gorzej, Dirith – mruknęła do tygrysa. – Ten mężczyzna wie teraz, że posiadasz rozum, a mimo to zachowujesz się jak bestia... No ale to twoja sprawa. Bylebyś nie zjadł żadnego z nas...
Zastanowiła się nad swoimi słowami. Ale bzdury gadała! Próbowała po elficku bronić kogoś, a jako wilczycę obchodziła ją tylko wataha.
- Ta klątwa zaczyna mnie przerażać!
Mężczyzna panikował.
- Poczekaj, poczekaj, poczekaj! Jak to jest, ze nas rozumiesz!? I co to za elfka!? Jak wygląda, gdzie ją znajdę!? Co mam jej powiedzieć!? O co ją błagać, co się właściwie stało!? Powoli, powoli, powoli! Chętnie ci pomogę, ale wyjaśnij mi to!
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline