Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2009, 00:11   #27
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Pojawił się kolejny post i teraz kilka uwag których nie mogłem zamieścić w poście ( nie lubie gdybania)
- jeżeli ktoś nie zdecydował się wejść do świątyni i czeka na zewnątrz to elf daje mu złotą koronę. Możecie robić co chcecie. Jeżeli zamierzacie odejść od świątyni prosiłbym o kontakt ze mną by wszystko dokładnie opisać.
- wszelkie próby rozmowy z akolitą skończą się na niczym, wiec prosze nie pisać jego odpowiedzi ( nie ma najmniejszych szans na odpowiedź bo facet złożył śluby milczenia)

Doerner

Jeżeli Tadeus chce odstąpić od drużyny to mogę Cię chętnie przyjąć, ale tylko pod warunkiem, że weźmiesz jego postać. Mam już umówione zastępstwa wiec mam hierarchię pierwszeństwa w dopisywaniu nowych członków. Jeżeli mimo wszystko chcesz grać własną postacią do wyślij mi ją a ja dopisze Cię na listę rezerwową.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline