Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2009, 02:00   #15
Brok
 
Reputacja: 1 Brok nie jest za bardzo znany
Ja raczej nei prowadze, ale moj MG mial kilka fajnych pomyslow gdy gralismy juz koksami.
Ja bylem rycerzem pantery, kolega byl magiem elfem. Mielismy cieeple posadki w duzym miescie itp.
W jakiejs malej przygodzie rycerz jak to rycerz postanowil sobei znalesc dame serca, znalazlem niewiaste, byla to sluzaca u jakiegos paniczyka, wiec rycerz postanowil ja uwolnic, i wyzwal paniczyka na pojedynek o owa panienke. najpierw padl szampierz paniczyka, pozniej kilku gwardzistow, a pozniej rycerz wyszedl z dworku paniczyka juz z dama, i o dziwo jej siostra blizniaczka (choc diametralnie inna z charakteru). Byla wiec panna dla mojej postaci i panna dla kolegi.
I pozniejsza sesja byla jedna z tych nie zapomnianych, calonocna sesja w ktorej sie oswiadczylismy, przygotowalismy weselisko, wesele itp.
Zabawa byla z wymysleniem ciekawsego sposobu niz drugi gracz. Rycerz sie oswiadczal rycersko, mag tajemniczo, byly poarady rycerstwa i pokazy magicznych sztuczek. Ogolnie cos naprawde ciekawie innego niz zazwyczaj.
 
Brok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem