Wątek: Ostatni Kruk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2009, 19:52   #43
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
- Ja w przeciwieństwie do Ciebie , nie zostawiam spraw nierozwiązanych. Zwyczajnie Efeulire tego nie cierpi ja zresztą też - a wymawiając "Efeulire" podniósł obnażoną klingę . Był wściekły , wewnątrz szalał w nim tajfun nienawiści. Ciągle zachowując przy tym względny spokój umysłu i zimną kalkulację.
"Z pomieszczenia można wyjść tylko tymi drzwiami , chronię więc jedynego wejścia"

Lata pracy w zawodach związanych z walką nauczył się że nie istnieje coś takiego jak czysta walka.
Znów nie czekając na reakcję drużyny , choć w duszy licząc że jego kompan w końcu ruszy dupsko w półtora kroku znalazł się przy tajemniczym mężczyźnie.
Rozpoczął taniec smierci :
Atak , odskok , parada, półpiruet, parada, pełny piruet, finta, cięcie, odskok ...
Skupiając się wyłącznie na walce wykonywał to nieludzko szybko z morderczą precyzją.
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline