Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2006, 20:12   #76
Aegon
 
Reputacja: 1 Aegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwu
Aegon

Remisie, pięćdziesięciu ludzi? Mają wypatrywać piorunów? Musisz nam co nieco więcej opowiedzieć o swoich planach. Tymczasem cię nie zabijemy, ale radziłbym ci zachować trochę inteligencji. Nie możemy sobie pozwolić na obrażanie tutejszego lorda, mordując jego ludzi. Tymczasem musimy spróbować rozwiązać jakoś problem, który stworzyłeś, bo nie chce mi się walczyć ze wszystkimi poddanymi lorda. Ciekawie by to wyglądało - trzech wampirów z różnych klanów przeciwko takiej ilości innych, najpewniej bardziej zjednoczonych. No, to tyle.
Krassusie, możesz mi pomóc ich znaleźć? Bez nich będzie ciężko spotyka się z lordem. Poza tym, nie mam zamiaru wchodzić do jaskini lwa, zanim nie uzyskam gwarancji, że nic nam nie zrobi. W drogę!


Te słowa wypowiadał szeptem, teraz podniósł głos nawołując rycerzy:
Rycerze Lorda Marloneusa! Wybaczcie nam pochopność naszego niezbyt rozumnego przyjaciela i wróćcie, a obiecuję, że nie zrobimy wam krzywdy. Jeśli mam udać się przed oblicze Lorda, to muszę uzyskać gwarancję nietykalności dla mnie i dla mojego przyjaciela, Krassusa.
 
Aegon jest offline