Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2006, 20:29   #124
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
"Pikawa"
No nieźle, dwa kompy tworzą problem... Ale po co kraść te najlepsze? Może zrobi się najazd na tepsę czy Araskę i zabierze się jednego, a nie te zajebiste maszynki z IG? Ale to nie on tu był od wielkich planów- przynajmniej narazie...
Pikawa podszedł do Towera i- nie zważając na Malutkiego- zwrócił się do niego mocnym głosem:
Moje 1700 poproszę. Potrzebny mi gun i te 200 co wydałem na informacje o nadchodzących dziukusach. Chyba warto było, nie?
Po chwili odwrócił się do Tołdiego i- z wrednym uśmiechem (uwielbiał, gdy ktoś mniejszy lękał się go- a w końcu nieobliczalność i zdolności bojowe Pikawy powodują, że mało kto czuje się w jego obecności bezpiecznie)- mruknął:
Mały... Z jakiego chuja mamy kraść najdroższe ścierwo? Zlokalizuj najsłabiej bronione cacko i pojedziemy po nie... Chyba niegłupio mówie, nie?
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline