Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2009, 21:57   #21
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Ojciec Morten przejechał dłonią po złotym obramowaniu i coś szeptał do siebie pod nosem. Dopiero po chwili potrząsnął głową i spojrzał na was szerokimi oczami. Przełknął ślinę z ekscytacji i powiedział:
- Byłem pewien że rozpoznasz tą postać bracie. Pozostałym mogę wyjaśnić, że postać znajdująca się na tej ikonie to Sigmar Młotodzierżca, bóg całego Imperium. Sam ten fakt nie powinien tak mnie zdziwić… mam jednak…- przełknął jeszcze raz ślinę - …. Mam podstawy by uważać, że jest to najstarsza ikona jaką kiedykolwiek widziałem. Te złote obramowania są na pewno krasnoludzkie, a te zarys tych szat… Możliwe że sam Sigmar pozował do tego obrazu. Muszę to jeszcze oczywiście dokładnie zbadać… Dziękuje! Dziękuje wam ze szczerego serca. Zaprawdę, przynieśliście wielki skarb i w imieniu Świątyni bardzo wam dziękuje. Bracie Edwardzie – zwrócił się do akolity – zaprowadź ich do skarbca świątynnego i wypłać im z moich własnych środków. Daj im całe złoto jakie posiadam! To wspaniałe odkrycie!!– powiedział jeszcze raz Ojciec i zamknął się w swoim gabinecie.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline