Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2009, 22:05   #49
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
-Jak już mówiłem nie chciałem nic złego. W zasadzie nie chciałem nic konkretnego. -wyraźne oznaki choroby psychicznej u mężczyzny zaczynały irytować Samuela. Odczucia te potęgowała jeszcze świadomość obłudności takiego myślenia, wynikająca z „niezwykłości” jaką był on sam obdarzony przez tyle lat…

-To miło że pan się o nią troszczy, naprawdę. –wpatrywał się w ścianę przed sobą. Zdawało się wrażenie jakby czytał jakiś niewidoczny tekst na ścianie, sprawiać wrażenie osoby która bardzo zajęta jest zawartością ekranu swojego komputera i mało zaangażowanej w realny świat poza nim, ą już na pewno nie zainteresowanej obecnością intruza w jego sanktuarium.



-Wiadomo kto tak nastaje na jej zdrowie czy nawet , odpukać, życie?-Wirtualny Adept zdradzał jednak pewne oznaki podzielności uwagi...


-Pan wybaczy, ale mam telefon… - oparł się wygodnie o oparcie swojego łóżka i zamkną swoje duże, niebieskie oczy. Nie wydawał żadnego dźwięku, gdyż jego komputer automatycznie przechwycił transmisję. Niestety w po drugiej stronie słychać już było tylko ciszę…

<User:2: Spectrum do User1:The Ghoul>
<<Analiza źródła transmisji – wizualizuję wyniki>>


<User1:TheGhoul do User2:Spectrum>
<<Nawiąż ponownie połączenie. Podziel zasoby systemowe między operowanie w bieżącej lokacji i wyślij sondę percepcyjną do TempLocation44>>
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline