Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2006, 23:59   #126
Kamel
 
Reputacja: 1 Kamel ma wyłączoną reputację
Kurwa tyle spraw – szepnął Tower i wypił kolejny łyk piwa –
Dobrze trzeba wziąć tyłek w troki - Tower wstał i klepnął Tołdiego po plecach - dobra robota mały, odpocznij trochę i potem spróbuj coś więcej się dowiedzieć na temat Shogun Arasaka zamówionego przez Heissbach, jeśli tak dobrze ukrył sprzęt to pewnie nie będzie się chwalił że zgubił coś czego tak naprawdę nigdy nie posiadał – Tower porozumiewawczo uśmiechnął się do chłopaków.
Jak będziesz potrzebował cokolwiek daj mi znać – Tower stanął w miejscu jakby przez chwilę odłączył się z rozmowy poczym zwrócił się do Specnaza:

Chcę abyś przygotował obronę pałacyku rozumiem, że mogę liczyć na ciebie ?
A co do Meziera jeszcze zastanowie się, czy zaslużył na informacje jest zbyt nerwowy -
na twarzy Towera pojawił się szyderczy uśmiech [/b]

Malutki przelej kasę Pikowi.
Zdecydowałem, że od tej pory broń mogą posiadać tylko cztery osoby: Pikawa, Specnaz, Panczur w tym ja, ale w bazie pozostawię 2 pistolety z ostrą amunicją oraz Stinger z czterema pociskami....
Na wszelki wypadek opieką nad bronią będzie miał Malutki i pod żadnym wypadku nikt niema prawa od niego żądać wydania broni bez mojego pozwolenia, zrozumiano chłopcy?
Jeśli ktoś spróbuje nastraszyć Malutkiego będzie miał doczynienie ze mną -
Tower skierował swój wzrok w kierunku Pikawy - broń będzie do wykorzystania jedynie wypadku zagrożenia.

Pikawa, Chcę abyś zajął się stuffem. Ale na początek zacznij od dzikich chcę być przygotowanym na ich wizytę rozumiesz ??? załatw info. jeśli będziesz miał czas, to zajmiesz się bronią. Niech każdy z was wybierze taką, która będzie mu najlepiej odpowiadać, i bez wielkich fantazji macie umieć posługiwać się wybranym sprzętem.
Ja spróbuję skontaktować się z Republikanami, a jak sami wiecie, to może trochę potrwać zanim dojdzie do spotkania
– Tower wyjął komórkę i wyszedł na korytarz.
 
__________________
I will never ask forgiveness and all of that I want to keep!
I will guide the blind in darkness though I cannot see myself
I will whisper in a deaf ear while I know you cannot speak
and I hear rumours about angels
Kamel jest offline