Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2009, 11:27   #23
Petros
 
Reputacja: 1 Petros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodze
"Ojciec Morten jest bardzo łaskawy. Ciekawe czy wynika to z tego iż faktycznie cieszy się ze znaleziska, czy chce nas czym prędzej pożegnać i odciągnąć od...właśnie czego? Życie już nauczyło mnie, że im wyższa pozycja społeczna, tym większe szanse na jakieś machlojki. Intencje Wielebnego wydają się jednak dosyć prawdziwe...takie przynajmniej sprawiają wrażenie."
-Cieszymy się Wielebny Ojcze, że mogliśmy sprowadzić do świątyni tak wspaniałą ikonę Pana naszego-chwalmy Jego imię. Nie żądam jednak wynagrodzenia w postaci złota. Mam tu w mieście pewną ważną sprawę i chciałbym pokornie prosić o wolną celę dla mnie. Co do owej sprawy...chciałbym omówić ją w cztery oczy z Wami bądź z innym Wielebnym Ojcem.
Ostatnie zdanie wypowiedział szeptem tak, by reszta nie usłyszała.
"Po co mają zaprzątać sobie głowy informacjami które są dla nich zbędne?"
Ponadto pokazał Ojcu Mortenowi znak jego Zakonu, by podkreślić wagę swojej misji.
 

Ostatnio edytowane przez Petros : 18-03-2009 o 19:01.
Petros jest offline