Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2009, 15:24   #25
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
-Kto wie ile otrzymamy? Wielebny ojciec równie dobrze może być niezwykle biedny, a wszystko co ma należy do świątyni a nie do niego. Jednak odrzućmy czarne myśli. Wewnętrzne zagrożenie, ten termin zdarzyło się mi słyszeć. To mogą być przedstawiciele kultów chaosu. Jednak wątpię czy te plugawe istoty, mogły się schować w jednym z świętych przybytków.
No proszę, pozornie bezwartościowe malowidło na kawałku deski może przedstawiać aż tak wielką wagę.
Spojrzał na swój pierścień z herbem rodowym.
Tak jak i ten znak. Pozornie bezwartościowy jednak o wielkim znaczeniu.
Patrzył na swych kompanów.
-Mam nadzieje, że nie chcecie wplątać się w walkę z chaosem. Moja rodzina poniosła w tej walce ofiary, i nie chciałbym do nich dołączyć.
Głównym jego pragnieniem w tej chwili było opuszczenie tych murów zaraz po tym jak otrzyma dość środków na przebycie drogi do domu. Jednak najpierw ktoś musi te monety dać, oraz nie wypada zostawić towarzyszy. Z przypadku bo z przypadku, ale jednak.
Durne poczucie honoru. Czemu od chwili do której sięgam pamięcią mówiono mi o nim?
 
Matyjasz jest offline