Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2009, 17:19   #392
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
„Co...!?”



Przez jej umysł przebłysnął nagle obraz kapłana Blackera i wilka Lunara.
„Skąd...?”
Poczuła nieprzyjemne mrowienie i ogarniającą ją słabość.
„Przemiana!? Przecież jest dzień, dzień, dzie....!!!”
Kiedy odzyskała ponownie świadomość, stała już na polanie jako elfka. Mężczyzna w krysztale wpatrywałby się w nią wybałuszonymi gałami gdyby tu był. Teraz jednak to elfka nad jeziorkiem usłyszawszy upadek Kiti na ziemię poderwała się podejrzliwie. Kiti nie obawiała się że to zepsuje sprawę, w końcu elfka z elfką dogada się chyba lepiej niż wilk z elfką albo równie dobrze! Kiti szybko pozbierała się i poprawiła włosy i strój. Pewnym korkiem wyszła na polanę z jeziorkiem, uśmiechając się przyjaźnie do drugiej elfki.
- Heja! Witaj! – powitała ją radośnie. – Słyszałam, jak grasz. Pięknie, pięknie, pięknie! Czy ty jesteś Aredhel?
Kiti podeszła bliżej.
- Jestem Kiti! Jestem łowczynią i pochodzę z dalekich stron, to pewnie widać po moim stroju i akcencie... Proszę, potrzebuję pomocy! Stało się coś strasznego! Niedaleko stąd znalazłam mężczyznę uwięzionego w magicznym krysztale! Próbowałam nieszczęśnika go uwolnić, ale ta magia jest dla mnie zbyt potężna! Powiedział mi, że jesteś mistrzynią magii i mogłabyś mu pomóc! Biedak, może się tam udusić!!! Siedzi tam już chyba kilka godzin, ale jest bardzo dzielny i zachował zimną krew! Proszę, siostro, pomożesz mi go uwolnić? Trzeba się spieszyć!
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline