Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2009, 22:59   #4
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Ja wiem, Gettorze, że to tylko wprowadzenie. Tyle, że to złe wprowadzenie. Kupiłbyś świat reklamowany takim tekstem? Niechlujnymi mapkami i opisami nie dość, że w nie najlepszym stylu, to jeszcze właściwie bez treści? Takie podejście po prostu nie robi żadnej "reklamy", zniechęca ludzi - a jeżeli coś publikujesz, to raczej powinieneś przyciągnąć uwagę. I to pozytywną.

Co do czepiania się o oryginalność - nie czepiałbym się, sam większość swoich sesji opieram na pomysłach skądś zapożyczonych, podobnie światy czy postacie. Ale ja nie przedstawiam ich jako niepowtarzalne. A Ty tak - Twój wstęp nastraja tak a nie inaczej do świata. Poza tym, między zapożyczeniem sprytnym, ciekawym a prostym jest spora różnica. Niestety, elfy są proste. Za proste. Ale nie są to rasy do wyrzutu - trochę kombinacji i pewnie wyjdzie Ci z nich coś ciekawego. Na LI jest na pewno wiele osób skłonnych do pomocy.

Opisz wszystko, tylko błagam, nie językiem mat-fizu , wtedy pogadamy dokładniej. Spróbuj przerobić trochę rasy, nadać im odrobinę głębi, niech Słoneczne Elfy nie będą tylko "Wiedźminami co ładują sobie broń słońcem". Z tego może jeszcze coś wyjść. I czekam na koncepcje konkretnej "okolicy" w której będą się mogły toczyć gry

Pozdr,
Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem