Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2009, 17:20   #394
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
X wtrąc
- Nieba tutaj nic nie mają do rzeczy. A lepiej powiedz gdzie można znaleźć tego maga z odwróconym znakiem krzyża na czole, czy tam twojego dziadka, bo ta klątwa coraz bardziej mnie wkurza..
- Nie wiem nic o twojej klątwie! – obruszył się mężczyzna, patrząc na Diritha. – Ah! Dlaczego niby... znaczy... – nabrał trochę odwagi. – Dlaczego miałbym dzielić się z tobą jakimikolwiek informacjami, zwłaszcza o mojej rodzinie?! – oburzył się. – Jesteś mordercą!!! Ludojadem!!! Tygrysołakiem ludojadem, a do tego drowem! – fuknął. – Miałeś czelność zabić mojego poddanego na moich oczach, groziłeś mi, a teraz śmiesz wypytać mnie o moich bliskich?! Nie myśl, że cokolwiek ci powiem, drowie!!! – obrażony, odważny, wiedząc że nie rozbijesz kryształu, usiadł w swoim więzieniu, spuszczając wzrok. – Na twoim miejscu wziąłbym teraz nogi za pas albo modlił się do Lolth! – fuknął. – Jestem synem hrabiego! Przyjdą po mnie, a ciebie wywiesza nad moim kominkiem, synu Lolth, jeśli podniesiesz na mnie rękę! Dobrze ci radzę omijać moje miasto szerokim łukiem!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline