Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2009, 20:42   #2
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
Stojąc nad ciałem szturmowca imperium jedna rzecz nie dawała mu spokoju. "Ciekawe czy będzie na mnie pasował..." - Kiedyś czytałem o nich w archiwach. Byli postrachem wśród ludzi. Gdy wkraczali na statek Lepiej było uciekać. Tak swoją drogą...zabieram zbroje! Jest moja...Jemu zresztą i tak się nie przyda. - Spojrzał na ciało jeszcze raz. Potem dostrzegł lekko zażenowane twarze mistrzów. "Błagam, aby tylko nie prawili kazań."- Dobra mamy ważniejsze rzeczy na głowie. Co teraz ? Czuje, że powinniśmy udać się tam gdzie wskazują te koordynaty...Możliwe, że to tylko moje pragnienie biegu w nieznane...ale Czuje, że warto tam polecieć. Moc nie bez powodu naprowadziła nas tutaj. Ale decyzja należy do was.- Przykucnął nad ciałem i zaczął przeglądać zbroje.
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline