Wątek: DnD 4 edycja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2009, 16:50   #56
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Bo nie powinieneś. Powie Ci to każdy recenzent.
W takim razie każdy recenzent chrzani głupoty Nie muszę być ekspertem w dziedzinie mechaniki DnD, żeby potrafić wydać prostą, subiektywną ocenę brzmiącą 'Nie podoba mi się'.

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Jeśli ktoś zagra w tenisa raz, i mówi, że nie będzie dalej próbował się przekonać, bo podobał mu się kolor kortu... -,o
O ile mnie pamięć nie myli to nie wspominałem nic o kolorze kortu, a o odczuciu 'lubię/nie lubię', a do tego nie trzeba 100 prób.


Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
A gdzie napisałem że tylko moja racja jest właściwa, mon?
Między wierszami całego postu

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Po prostu uznaję Twój sposób przedstawienia swojej racji jako śmiechu warty.
To zamknij się w dźwiękoszczelnym pokoju i 'feel free' Tyle, że ja nie staram się nic udowodnić swoją opinią - stwierdzam jedynie, że nie odpowiada mi nowy system.

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Rozmawiałem z ludźmi, którzy swoimi argumentami niszczyli, nie uciekając się do 'Ale mi się po prostu tak bardziej podoba, i tyle'. Ale spotkałem też ludzi, którzy nie próbowali dyskutować na ten temat, i po prostu mówili 'Ale mi się po prostu nie podoba, i tyle'. Wtedy nie da się z nimi dyskutować
Więc po co nadal ze mną dyskutujesz skoro już doszedłeś do tego, że jestem tym drugim typem? Nie mam nawet ochoty wysilać się na żadną argumentację, która by trafiła do kogokolwiek i która miałaby przekonać do mojego poglądu, a to dlatego że nie muszę - ani nie wytykam edycji błędów, ani nie staram się udowodnić, że 3.5 jest lepsza. Moje przesłanie jest proste, a brzmi 'Nie podoba mi się bo...'.

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Autentyczną wadą wg. Ciebie jest to, że Ci nie przypasowała 4ed. Wohoo.
Wreszcie to zrozumiałeś... bo do tej pory z tego co widać wydawało Ci się, że ja staram się wytykać jakieś wady 4ed., a ja od początku mówię to co udało Ci się w końcu dostrzec.

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Mm, jaki bojowy. Zdajesz sobie sprawę, że z palcem we wspomnianej pupie odparuję to mówiąc, że ja mam w odbycie Twoją opinię o mojej opinii? Pfffrll.
Heheh rewelka - nie ma to jak wzajemne zrozumienie


Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
I to wg. Ciebie oznacza, że brak niezbalansowania psuje 4ed., czy niezbalansowanie komplementuje 3ed.? Łodefok? Bo to, że nie przeszkadza, zwłaszcza na wyższych poziomach, to raczej mi już nie wmówisz.
Mówię, że moim zdaniem zbalansowanie można było osiągnąć podchodząc do sprawy inaczej oraz, że obecny sposób nie trafia w moje gusta.

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
...zawołaj łotrzyka! 4ed. wraca do korzeni, do czasów sprzed 3ed., kiedy jeszcze nie zgwałcono idei uzupełniającej się drużyny. W 4ed. kooperacja stała się bardzo, bardzo ważna.
Skoro edycja 3 i 3.5 były takie 'bee' to trzeba było zostać przy starszych edycjach, tak jak ja zrobiłem w przypadku wyjścia 4ki

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Ah, tak na przyszłość, korzystaj z tego linku jeśli masz kogoś dość: YouTube - PSY - NIe chce mi się z Tobą gadać . Znaczy więcej niż 'mam w dupie twoją opinię', i w żadnym stopniu nie wpływa tak negatywnie na opinię rozmówcy o Tobie
Mam więc prośbę - kliknij w podany przez Ciebie link i miejmy to z głowy
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline