Wątek: DnD 4 edycja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2009, 17:57   #57
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
Mówię, że moim zdaniem zbalansowanie można było osiągnąć podchodząc do sprawy inaczej
Sprawiając, że wszyscy bedą niezbalansowani(bo ToB to pożywka dla manczkinizmu jakiej dedeki nie widziały od czasu szablonu Lolth-touched =P). Pewien twórca gier powiedział kiedyś: 'Zbalansowanie można poznać po tym, że wszystkie klasy marudzą równie głośno'.

Cytat:
W takim razie każdy recenzent chrzani głupoty Nie muszę być ekspertem w dziedzinie mechaniki DnD, żeby potrafić wydać prostą, subiektywną ocenę brzmiącą 'Nie podoba mi się'.
Ale jeśli byś chciał(oczywiście nie chcesz, dotarło to już do mnie, po prostu chciałeś wypowiedzieć swoje zdanie) by wzięto Cię na poważnie w dyskusji, to tak, przykro mi, musisz.

Cytat:
Wreszcie to zrozumiałeś... bo do tej pory z tego co widać wydawało Ci się, że ja staram się wytykać jakieś wady 4ed., a ja od początku mówię to co udało Ci się w końcu dostrzec.
Tsk, tsk.
Cytat:
jeden z wieeeelu minusów nowej edycji.
^ Wg. Ciebie wad jest wiele.
Cytat:
Moim zdaniem (...) edycja 4 ssie - w moich oczach nastawiona jest tylko na sieczkę
Cytat:
To jest dupa, a nie mag
Cytat:
zadanie czarodzieja w drużynie ograniczyli jedynie do bycia armatą
Cytat:
Moim zdaniem zabranie tego wachlarza zaklęć jest właśnie bez sensu.
^ A to tylko niektóre z tych które wytknąłeś. Niekonsekwentny jesteś, mon

Cytat:
Heheh rewelka - nie ma to jak wzajemne zrozumienie


Cytat:
Między wierszami całego postu
Grałeś w taką ruską grę, Evil Islands? Pamiętasz rozmowę w Ingos, z kupcem Karansulem? O grzybkach? No.
Mam nadzieję, że wyraziłem się wystarczająco jasno co do tego, co myślę o Twoim czytaniu między moimi wierszami.

Cytat:
stwierdzam jedynie, że nie odpowiada mi nowy system.
A ja stwierdzam, że nie lubisz czegoś, czego nie znasz. Więc zamknij się w swojej... nie wiem, szafie, i 'feel free' , odcinając się od nowości, bo po pierwszym razie Ci się nie spodobały.

Cytat:
O ile mnie pamięć nie myli to nie wspominałem nic o kolorze kortu, a o odczuciu 'lubię/nie lubię'
Nie lubisz kortu? Korcista.

Cytat:
Mam więc prośbę - kliknij w podany przez Ciebie link i miejmy to z głowy

Odpowiem cytatem z jednej z moich ulubionych gier:
'Już nas opuszczasz, mały smerfie?'
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"
K.D. jest offline