Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2009, 21:32   #428
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Hihi no ja nie wiem co teraz Drow szedł z nami i nam pomagał ale zawsze marudził że nie robi tego bezinteresownie i zastanawiał się czy nas zjeść! Elfka nas nie zje chociaż I kiedyś zjadł nam obiad sarnę oooooo! Ja z wyborem poczekam aż Dirith coś zrobi. On ciągle tylko wszystkich morduje Kiti jako elfce się to nie podoba Dirith jakby za bardzo cię biła elfka to rozbieraj się i wskakuj do jakiejś studni Xeros dodaje "ja bym się bardziej martwił zamiłowaniem Elfek do nałogowego opatrywania konających i nieprzytomnych drowów. Zwłaszcza jeśli drow jest zdrowy i przytomny, a Elfka ma tak zwaną ochotę. Rozochoconym Elfkom dziwne pomysły do głowy przychodzą, wierzcie mi...".
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline