Wątek: DnD 4 edycja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2009, 00:09   #60
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Ale jeśli byś chciał(oczywiście nie chcesz, dotarło to już do mnie, po prostu chciałeś wypowiedzieć swoje zdanie) by wzięto Cię na poważnie w dyskusji, to tak, przykro mi, musisz.
Uff całe szczęście... ludzkie masz oblicze


Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
^ Wg. Ciebie wad jest wiele.
Zgadza się Główną z nich jest to, że nie trafia w mój gust i dyskusja o wszelkich innych jest zbędna, bo jeśli nie spełnia tego warunku to nie spełnia żadnego innego.

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Grałeś w taką ruską grę, Evil Islands? Pamiętasz rozmowę w Ingos, z kupcem Karansulem? O grzybkach? No.
Mam nadzieję, że wyraziłem się wystarczająco jasno co do tego, co myślę o Twoim czytaniu między moimi wierszami.
Równie mętnie co i przez całą resztę dyskusji.


Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
A ja stwierdzam, że nie lubisz czegoś, czego nie znasz. Więc zamknij się w swojej... nie wiem, szafie, i 'feel free' , odcinając się od nowości, bo po pierwszym razie Ci się nie spodobały.
A ja stwierdzam, że poznałem w stopniu wystarczającym by wiedzieć, że według mnie ssie

Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Odpowiem cytatem z jednej z moich ulubionych gier:
'Już nas opuszczasz, mały smerfie?'
Skoro nie zrozumiałeś treści linka, który sam podałeś...
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 22-03-2009 o 00:22.
Cosm0 jest offline