Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2009, 12:02   #6
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
Chciałbym zauważyć że Ja nie zdejmowałem mu jeszcze zbroi tylko ją oglądąłem.

- Prawdziwi szturmowcy, byli klonami, więc będziemy wiedzieli, czy to byli żołnierze imperium, czy tylko ktoś kto miał taka zbroję. - powiedział jeden z mistrzów.

- Z całym szacunkiem mistrzu ale żołnierze imperium nie byli klonami. to byli ludzie z wszystkich części galaktyki. Klony miały to do siebie że szybko się starzeli. Odkąd powstał Lord Vader. Klonów przestano produkować, a w każdym razie nie jako szturmowców. bo w końcu Palpatine miał dwóch. Ale do rzeczy. Skan twarzy nie koniecznie może w czymś pomóc. bo jak widzę, to ten skafander różni się od tych których używały klony. A zbroje o których wspomniałeś były właśni specjalnie skonstruowane aby nie ograniczały ruchów. Jedyne co ogrnaiczały to widoczność. Ale w wąskich korytarzach statków kosmicznych to śrendnio potrzebne. A jeśli nie jest drogą Jeedai zbiernaie zabytków historycznych...w tym wypadku zbroi, to wypadąłoby nie jednego historyka...powiedzmy usunąc. To troche zbyt drastyczne jak na takie przewinienie ale chyba wiesz o co mi chodzi. A pozatym nawet jeśli zostawie go w zbroi to chyba nie będizemy go targać ze sobą w ładowni. to nam tylko przysporzy problemów. Przy niespodziewanej rewizji statku na Nar Shaada. Wiec tak czy siak. lepiej odłożyć ciało spowrotem na statek. A zbroję sobię zatrzymam, bo nie widze w tym nic złego. -"Mam nadzieję, że nie uraziłem jego dumy."
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...

Ostatnio edytowane przez Medivh : 23-03-2009 o 15:11.
Medivh jest offline