Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2009, 16:19   #399
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
X wtrąc
- Zdjąć tą cholerną klątwę. - odwarknął elfce. - I przestań do mnie celować, bo jedna grupa łowców już stwierdziła że nie był to najlepszy pomysł.
- Nie wiem nic o twojej klątwie – odparła. – Ale widzę, że nie przebierasz w środkach, dążąc do celu – skinęła wymownie na plamy krwi na twoim ubraniu. – Nie zamierzam zdejmować z ciebie żadnej klątwy, jeśli przybyłeś do mnie z taką nadzieją – syknęła. – Jedyny sposób w jaki chętnie ci ulżę, to skracając twoją egzystencję, drowie.
Miała łuk, poza tym żadnej innej broni. Najwyraźniej była magiem i to pewnym siebie.
- Radzę ci opuścić nasze lasy, drowie. Wracaj na łono Lolth i ją błagaj o przebaczenie za swą klątwę! Na powierzchni czeka cię tylko śmierć – zaznaczyła dobitnie.
Nawet krzyżowania ramion nie odczytała jako gest pokoju, a jako ludzki gest niezadowolenia, butności i pychy. Spojrzała wymownie na Kiti.
- Czy to ta sama klątwa? Czy to znaczy, że znasz tego drowa? Przebywałaś w jego pobliżu podczas skażenia, podróżowałaś z nim?
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline